Haberler & Duyurular
 
 
KURUMSAL
   
 
Güney Hidropar

Bosch Rexroth A.Ş. 'nin Türkiye 'deki Güney ve Güneydoğu Bölge Bayisidir. Bosch Rexroth'un Hidrolik, Pnömatik, Doğrusal Hareket, Montaj Teknolojisi, Elektikli tahrik ve kontrol sistemleri ile bu temel elemanlardan oluşan mekatronik alanında, proje ve sistem mühendisliği çalışmalarını yoğunlaştırmış olup, bölgesindeki tüm müşterilerine ve genel olarak bölge endüstrisine güçlü stokları ve bayilik organizasyonu ile yedek parça ve sistem desteğini sağlamaktadır. Otomasyon teknolojileri alanında da faaliyet gösteren Güney Hidropar 2010 yılı Nisan ayında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu yana firmamız Güney ve Güneydoğu Bölgelerinde proje, satış ve servis konularında Rexroth 'un üstün teknolojisini ve tecrübesini müşterisine aktarıyor ve çözüm sunuyor.

Hizmet anlayışımızın temel noktası tahrik ve kontrol teknolojisindeki yenilik ve gelişmeleri gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yakından takip ederek, bunların müşterilerin ihtiyaçları ile örtüşecek şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Bu sayede hem müşterilerimizin hem kendimizin rekabet gücünü artırıyoruz.

GÜNEY HİDROPAR TS EN ISO 9001 KALİTE SERTİFİKA BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ...
 
                                   Bizden Tedarik Edebileceğiniz Diğer Markalar
 
   
 
Kurtuluş mh. Atatürk cd. Vilayet apt. no:123/A Tel: +90 322 351 51 00 Fax: +90 322 351 52 53 e-mail: info@guneyhidropar.com
   
  © Copyright 2011 Designed by BURSA AJANS                                       Bosch Rexroth Türkiye Satışı